Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 405
تاریخ انتشار : 18 خرداد 1390 19:43
تعداد بازدید : 3158

برنامه آموزشی و امتحانات نيمسال دوم تحصيلي 90 –89 دانشکده

تقویم آموزشی نیمسال دوم تحصیلی 90- 1389 دانشکده صدا و سیما قم

آخرین تغییرات برنامه آموزشی و امتحانات نيمسال دوم تحصيلي 90 –1389 اعلام شده توسط مدیریت آموزش دانشکده

 رشته: تهیه کنندگی سیما دوره: سیزدهم

زمان امتحان

زمان کلاس

نام استاد

تعداد واحد

نام درس

رديف

ساعت

تاريخ

مکان

ساعت

روز

10

90/4/20

D

14-16

شنبه

سید علی محمد آذربخش

2

کـارگـاه پایان نامه نویسی

2

10

90/4/13

کارگاه

10-12

یکشنبه

سید مهدی میرغیـاثی

2

آشنـایی با موسیقی

3

10

90/4/15

کارگاه

14-16

یکشنبه

سید حمید میرخنـدان

2

مبانی نقد فیلم

4

10

90/4/18

A

10-12

سه شنبه

منوچهر ولی نعمتی

2

زبـان تخصصی

5

14

90/4/21

کارگاه

14-17

سه شنبه

اسفندیار حبیب نژاد

2

تدوین و صـداگذاری

6

رشته: تهیه کنندگی سیما دوره: چهـاردهم

زمان امتحان

زمان کلاس

نام استاد

تعداد واحد

نام درس

رديف

ساعت

تاريخ

مکان

ساعت

روز

10

90/4/11

A

8-10

شنبه

اسفندیار شهـیدی

2

زیبـایی شناسی تصویر

1

14

90/4/20

C

14-16

شنبه

سید حمید میرخندان

2

مبـانی نقد

2

14

90/4/13

A

14-16

دوشنبه

سید رضی موسوی

2

تـاریخ هنـر

3

10

90/4/15

C

9-11

سه شنبه

مهدی داود آبـادی

2

مبـانی فیـلم نامه

4

14

90/4/18

C

16-18

سه شنبه

ابراهیم فتحی

2

کلیات روش تحقیق

5

10

90/4/21

و استودیوA

9-12

پنج شنبه

عیسی بلوکـات

2

کـارگـاه تلویزیون

6

رشته: ارتبـاطات دوره:  چهـارم

زمان امتحان

زمان کلاس

نام استاد

تعداد واحد

نام درس

رديف

ساعت

تاريخ

مکان

ساعت

روز

10

1390/4/18

A

10-12

دوشنبه

حسن یوسف زاده

2

زبـان تخصصی

1

14

1390/4/11

D

8-10

سه شنبه

عبدالله متقی زاده

2

جـامعه شناسی تبلیغ

2

10

1390/4/22

A

14-16

سه شنبه

سید محمد علی آذربخش

2

مبـانی پژوهش

3

14

1390/4/20

D

9-12

چهارشنبه

سعید امیرکـاوه

3

مبـانی ارتبـاطات

4

10

1390/4/15

D  آمفی تئاتر

14-17

چهارشنبه

محمد علی هرمـزی زاده

3

تحلیل محتوای کمی و کیفی پیام های ارتباطی

5

رشته: ارتبـاطـات دوره: پنجم

زمان امتحان

زمان کلاس

نام استاد

تعداد واحد

نام درس

رديف

ساعت

تاريخ

مکان

ساعت

روز

9

1390/4/23

B

8-10

شنبه

سید مجید حسینی زاد

2

مطالعه فیلم

1

10

1390/4/18

A

8-10

دوشنبه

حسن یوسف زاده

2

زبان تخصصی

2

14

1390/4/11

B

10-13

دوشنبه

سعید امیرکاوه

3

مبـانی ارتبـاطـات

3

10

1390/4/20

A

16-18

سه شنبه

حسین گـودرزی

2

مبـانی جـامعه شناسی

4

10

1390/4/13

C

14-16

چهارشنبه

غلامرضا پرهیزگار

2

جـامعه شناسی ارتباطات

5

9

1390/4/22

B

10-12

پنج شنبه

علی رضا رضـاداد

2

مبـانی برنامه سازی تلویزیون

6

 رشته : ادبیـات نمایشی دوره: سوم و چـهارم (مشترک خواهـران )          

زمان امتحان

زمان کلاس

نام استاد

تعداد واحد

نام درس

رديف

ساعت

تاريخ

روز

ساعت

روز

9

1390/4/23

آمفی تئاتر

12-10

شنبه

سید مجید حسینی زاد

2

جـامعه شناسی سینما

1

14

1390/4/18

A

16-18

شنبه

احمد عزتی پرور

2

تاریخ تطبیقی ادبیات ایران و جهان 1

2

9

1390/4/18

A

14-16

شنبه

مهدی داودآبادی

2

مبـانی فیلـم نامه

3

9

1390/4/14

A

10-12

یکشنبه

احمد پهلوانیان

2

مبــانی ارتبـاطات

4

14

1390/4/12

A

14-16

یکشنبه

فهیمه معصوم زاده

2

زبـان شناسی عمومی

5

9

1390/4/20

A

10-12

چهارشنبه

محمد رضـا آزاد

2

مبـانی نقد ادبیات نمایشی 1

6

9

1390/22/4

A

14-16

چهارشنبه

کمال اکبـری

2

تاریخ تحولات اجتمـاعی ایران

7

رشته : ادبیـات نمایشی دوره: چـهارم- برادران                        

زمان امتحان

زمان کلاس

نام استاد

تعداد واحد

نام درس

رديف

ساعت

تاريخ

روز

ساعت

روز

14

1390/4/15

آمفی تئاتر

10-12

شنبه

سید مجید حسینی زاد

2

جامعه شناسی سینما

1

10

1390/4/11

B

10:30-12

سه شنبه

مهدی داوودآبادی

2

مبانی  فیلم نامه

2

14

1390/4/22

B

14-16

شنبه

احمد عزتی پرور

2

تاریخ تطبیقی ادبیات ایران و جهان1

3

10

1390/4/13

B

10-12

چهار شنبه

احمد پهلوانیان

2

مبانی ارتباطات

4

10

1390/4/18

B

8-10

سه شنبه

منوچهر ولی نعمتی

2

زبا ن تخصصی1

5

10

1390/4/20

B

8-10

چهار شنبه

محمد رضـا آزاد

2

مبانی نقد ادبیات نمایشی1

6

10

1390/4/23

B

8-10

پنج شنبه

علی رضا رضـا داد

2

گونه های تلویریونی

7

ثبت شده توسط : مدیر سایت

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.