Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 4900
تاریخ انتشار : 19 دی 1390 15:46
تعداد بازدید : 1991

کارگردان «هری پاتر» تهیه کنندگی فیلمی با موضوع دوران جوانی «حضرت مسیح»(ع)

پس از شروع بزرگترین پروژه تاریخ سینمای ایران توسط مجید مجیدی بصورت چند زبانه و با حضور حرفه ای ترین های جهان در ایران که دوره کودکی حضرت محمد(ص) از 9 سالگی تا ابتدای نبوت را روایت خواهد کرد این بار خبر از شروع یک پروژه مشابه در مورد حضرت عیسی است.

محمد رضا فرزین در وبلاگ یک نسل سومی  آورده است: کارگردان فیلم های«هری پاتر» تهیه کنندگی فیلمی با موضوع دوران جوانی «حضرت مسیح»(ع) را برعهده خواهد گرفت.

«کریس کولومبوس» که کارگردانی قسمت های اولیه «هری پاتر» را برعهده داشت،قصد دارد فیلمی درباره دوران جوانی زندگی حضرت مسیح (ع) را تهیه و تولید کند.این فیلم «ارباب مسیح؛ دور از مصر» نام دارد که بر اساس کتبی از «آن رایس» مقابل دوربین خواهد رفت.

این فیلم حضرت مسیح را در سن ۷ سالگی نشان خواهد داد؛ زمانیکه وی به همراه خانواده اش مصر را ترک می کند و به نازارت برمی گردد تا از هدف اش در زندگی بیشتر بداند.

«کریس کولومبوس» ساخت دو قسمت اول سری فیلم های «هری پاتر» را برعهده داشت که به موفقیت مالی چشمگیری دست یافت. اولین قسمت از این مجموعه در سال ۲۰۰۱ با نام «هری پاتر و سنگ جادو» با بودجه ۱۲۵ میلیون دلاری به کارگردانی«کریس کولومبوس» ساخته شد. این فیلم به فروش ۹۷۵ میلیون دلاری دست یافت و هفتمین فیلم پرفروش تاریخ سینما نام گرفت و نامزد سه جایزه اسکار شد.

ثبت شده توسط : م.ر فرزین

تمامي حقوق اين سايت متعلق به دانشکده صدا و سيما قم است.